Sposoby płatności

Dla wygody naszych klientów oferujemy kilka sposobów płatności za produktu i usługi oferowane za pośrednictwem sklepu  internetowego przez naszą firmę.

1.    Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu należności na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy dodatkowo faktury proforma. Czas zaksięgowania wpłaty na nasze konto to zazwyczaj 1 dzień roboczy od zlecenia przelewu. W przypadku wykonania przelewu z banku, w którym mamy konto, pieniądze są u nas w ciągu kilku minut.

Nasz numer konta bankowego w mBank: 36 1140 2004 0000 3902 7322 9165

2.    Przedpłata – przelewy elektroniczne

Klient może wybrać opcję przelewów elektronicznych zapewniające bezpieczne zakupy towarów i usług przez Internet za pomocą SOFORT banking. Na  podstawie informacji o poprawnej autoryzacji przelewu, od razu następuje obciążenie konta klienta, a zamówienie zostaje potwierdzone i przyjęte do realizacji.

4.    Przedpłata – płatność kartą płatniczą

Klient może opłacić zamówienie kartą płatniczą typu VISA, MasterCard. W chwili składania zamówienia, po udanej autoryzacji karty, następuje obciążenie konta klienta, a zamówienie zostaje potwierdzone i przyjęte do realizacji.

5.   Przedpłata – PayPal

Klient może wyprać sposób płatności za pomocą systemu PayPal i dokonać płatności posługując się zarejestrowanym kontem PayPal. W chwili składania zamówienia, po udanej autoryzacji płatności, od razu następuje obciążenie konta klienta, a zamówienie zostaje potwierdzone i przyjęte do realizacji.